Rychlý INTERNET pro Mělník a okolí

Uživatelská sekce


>> O NÁS > NETMELNIK


NETMELNIK.CZ je název, který jsme dlouho hledali, rozmýšleli a vymýšleli, aby sám v sobě obsahoval a zákazníkovi napovídal o co že nám především jde. Velmi úzkou spoluprací několika firem podnikajicích v různých oblastech jsme připravili široké spektrum služeb které jsou Vám k dispozici na jednom místě nebo lépe řečeno na jednom telefonu.

Aby jsme byli přesnější a trochu rozebrali náš název. NET je zratkou slova network což znamení síť a sítěma všeho druhu se zabýváme. Pod tuto zkratkou jsme schovali veškéré služby které v tomto směru dokážeme nabídnout a není jich málo (internet, lan, profesionální kamerové systémy, zabezpečovací zařízení s připojením na PCO, chytré domácnosti, regulace a jiné...). Všechny tyto služby se především týkají počítačových sítí a sítí s nimi spojené. Dnes díky správně navržené síti dokážeme ovládadat nesčetné množství zařízení a to nejenom z domova, ale také přes internet například pomocí chytrého mobilního telefonu.

Hlavním naším projektem je pro nás PŘIPOJENÍ K INTERNETU BEZ JAKÉHOKOLIV OMEZENÍ v lokalitě Mělník a v jeho okolí, přičemž jsme schopni dodat konektivitu takřka na jakékoliv místo v ČR. Hlavní důraz jsme nejenom u internetového připojení, ale i u ostatních služeb kladli především na přijatelné CENY dostupné pro každou domácnost a žádné dlouhodobé smlouvy.

Jak jsme uvedli již dříve, nejenom připojení k síti internet je naším hlavním projektem.
Zabýváme se poradenstvím jak v oblasti software, tak i v oblasti hardware a vždy se snažíme najít pro každého zákazníka řešení na míru a v rámci jeho možností a požadavků. Kouzlit sice neumíme, ale rádí Vám Vaše požadavky převedeme do reality a poradíme Vám jak při výběru hardware, tak i při výběru softwaru který pro Vás bude ten správný. Pokud žádný současný sowtware který Vaše firma potřebuje není na trhu k dispozici, umíme Vám Váš software naprogramovat na klíč dle Vašich požadavků.

Zkratka NET je v telekomunikacích velmi rzšířená a i proto jsme si toto zkratku do našeho názvu zvolili. Sítě jsou různé a v dnešní době se dají veškeré tyto síte různě propojovat a spolupracovat navzájem. Nejenom připojením k internetu, poradenstvím a prodejem služeb se zabýváme. Pokud jsme se vrhli do sítí, nemůžeme zanedbat profesionální kamerové systémy, zabezpečovací zařízení s připojením na PCO, chytré domácnosti, regulace topných systémů ... prostě vše co dnešní trh nabízí a takřka již požaduje.

Cílem spolupráce několika firem je poskytnout zákazníkovi komplexní služby nejenom v oblasti IT v nejvyšší možné kvalitě, od návrhu, přes realizaci až po následnou správu všeho co si dnešní trh žádá jak v oblasti software tak i v oblasti hardware a to včetně poradenství ve všech oblastech.

O co že nám jde???

Všichni pocházíme z okolí města Mělník a snažíme se o jedno jediné... --> : poskytkou klintovi veškeré dostupné služby který si dnešní trh žádá na jednom místě ... na jednom telefonu ... na jedno zavolání ... na zavolání za které je zdarma ... a především s reakcí techniků v co nejkratší době od zavolání !!! .

Na konec by bylo dobré dodat přoč se jmenujeme tak, jak se jmenujeme. Díky výše uvedenému již nezbýva dodat nic jineho než se trochu opakovat --> ... Mělník ... Mělník je krásné město nachazející se ve středočeském kraji nad soutokem řek Vltavy a Labe s velmi dlouhou a krásnou historií (www.melnik.cz) ... v tuto chvíli, díky spojení dvou slov byl název jasný ...

NetMělník.cz